Таблет Acer Iconia One 10

Производител: ACER

Код на продуктот: Iconia One 10

Достапност: 10

Цена: 9.400ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.700 ден.
6 Рати
1.567 ден.
12 Рати
783 ден.
18 Рати
522 ден.
24 Рати
392 ден.
Без данок: 9.400ден
Processor & Chipset ARM Quad-core 1.30 GHz & MediaTek  MT8167
Memory 2 GB DDR3L SDRAM
Storage 16 GB eMMC
Display 10.1" Multi-touch Active Matrix TFT LCD
Network & Communication Wireless LAN 802.11ac & Bluetooth
Interfaces 2x Micro USB 2.0
Built-in Devices GPS, Accelerometer, Microphone, Stereo Speakers
Camera Front 2MP, Rear 5MP
Software Android 7.0 Nougat
Battery 2-cell 6100 mAh Li-Polymer (10h video playback)
Physical Characteristics 258.40 mm x 167.15 mm x 9.15 mm@ 530 g

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: