Сет од 2 автомобила кои светат во мрак

Код на продуктот: Светлечки автомобили

Наградни поени: 10

Достапност: 10

Цена: 449ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
225 ден.
6 Рати
75 ден.
12 Рати
37 ден.
18 Рати
25 ден.
24 Рати
19 ден.
Без данок: 449ден
Цена во наградни поени: 449

2 метални автомобили, должина 7 см. Светат во темно, батерии вклучени. Различни модели, не е можно да се бираат моделите! Возраст: 3+

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: