Столче за деца - центар на активности

Код на продуктот: Столче за деца

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 1199

Столче активен центар со различни активности. Димензии 41,3х41,3х33см.  Возраст: 12+

Завртете го ваљакот, засвирете со типките во разлини облици и бои, поставете ги предметите во обличите кои одговараат. Вашите најмили ќе бидат воодушевени од овој пластичен стол кој низ игра ќе им помогне да учат и да ги развиваат моторните способности.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: