Штитници за глава, лакти и колена

Код на продуктот: Штитници

Наградни поени: 35

Достапност: 10

Цена: 1.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
900 ден.
6 Рати
300 ден.
12 Рати
150 ден.
18 Рати
100 ден.
24 Рати
75 ден.
Без данок: 1.799ден
Цена во наградни поени: 1799

Заштитен шлем за деца (за велосипеди, тротинети, трицикли, ролерки). Прилагодлива големина од 50 до 56 см, лесна за прилагодување. Сертификат за безбедност CE EN1078. Заштитници на лактите и колената (сертификат за безбедност EN14120: 2013 + A1: 2007). Максимална тежина 25 кг. За деца на возраст од 3 или повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: