Електричен шпорет VOX EHB604

Производител: VOX

Код на продуктот: EHB604

Достапност: 68

Цена: 11.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.745 ден.
6 Рати
1.915 ден.
12 Рати
958 ден.
18 Рати
638 ден.
24 Рати
479 ден.
Без данок: 11.490ден

Енергетска класа: Б;�
Стандардни рингли 3 и 1 експрес рингла;�
1 рингла - Ø 220 mm-2000W;�
1 рингла – Ø180 mm - 1500W;�
2 рингли – Ø145 mm - 1000W;�
Конвенционална рерна со капацитет од 61 литар;�
Долен грејач на рерната: 1100 W;�
Горен грејач на рерната: 1200 W;�
Јачина на грејачот за грил (скара): 2600 W;�
Термостат;�
"Eco Clean" емајл;
Повеќе нивоа на припрема на храната;�
Светло во рерната;
Длабока тава;�
Прохромска жичана полица во рерната;�
Димензии: 85х60x60 см;�
Потрошувачка на енергија: 1,09kWh/24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: