Шолја со налепница за пишување

Производител: GZ resource

Код на продуктот: Шолја со налепница

Достапност: 10

Цена: 590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
295 ден.
6 Рати
98 ден.
12 Рати
49 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 590ден

Сет од шолја и подметнувач за чаша.
Шолјата е со налепница на која може да се пишува со креда, а подметнувачот е направен од бамбус.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: