Паметен часовник Zoom Kids Watch

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Zoom Kids Watch

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.345 ден.
6 Рати
448 ден.
12 Рати
224 ден.
18 Рати
149 ден.
24 Рати
112 ден.
Без данок: 2.690ден
Цена во наградни поени: 2690

Достапни опции

* Боја:

Паметен часовник кој се грижи за сигурноста на вашето дете!

Паметен часовник кој се грижи за сигурноста на децата, а преку иновативните функции на VIVAX се секогаш поврзани со своите родители. Часовникот првенствено ја прати локацијата на детето, има опција за разговори, праќање гласовни и текстуални пораки и многу други функции кои се користат на интересен начин. Часовникот е лесен, во весели бои, ергономски облик и многу попрактичен од паметен телефон, особено за помали деца.

Се одликува со екран на допир и со многу корисни и сигурносни функции. Се управува со помош на бесплатната мобилна апликација SeTracker App. За повици, пораки и поврзување со мобилни уреди се користи SIM картица со компатибилна GSM мрежа. Достапен е во розова и тиркизно сина боја.�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: