Слушалки wireless PANASONIC RP-HF400BE-W

Производител: Panasonic

Код на продуктот: RP-HF400BE-W

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 2.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.200 ден.
6 Рати
400 ден.
12 Рати
200 ден.
18 Рати
133 ден.
24 Рати
100 ден.
Без данок: 2.399ден
Цена во наградни поени: 2399

Достапни опции

* Боја:

Panasonic RP-HF400BE - W Минималистички стил, моќен звук. За секојдневниот пат на работа или само ако обожавате да слушате музика, RP-HF400BE го дава најдоброто аудио доживување со 20 часа репродукција во лесен и склоплив дизајн. Без жици, уживајте во остриот и јак бас со чисти вокали. Додадете кабел со вграден микрофон за мобилна употреба без раце. Достапни бои - бела и црна

- Panasonic RP-HF400BE - Wireless
- Bluetooth конекција
- 20 часа репродукција
- 30 мм звучници, магнет Neodymium
- Опција Quick charge
- Лесно се склопува
- USB кабел

Бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: