Слушалки PANASONIC RP-HF100E-W

Производител: Panasonic

Код на продуктот: RP-HF100E-W

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 949ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
475 ден.
6 Рати
158 ден.
12 Рати
79 ден.
18 Рати
53 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 949ден
Цена во наградни поени: 949

Panasonic RP-HF100E-W силен, богат звук. 30 милиметарски звучнички единице, неодимијски магнети и големи капаци. 3-way стил за едноставна преносивост. Дизајн со преклопување према внатре и вртечки механизам. Outdoor стил. Лесни, со едноставен дизајн за различите употреби и рамен кабел кој не може да се заплетка.

Основни карактеристики
Фреквенциски распон 10 Hz - 23 kHz
Осетливост [дБ] 103 dB/mW (pri 500 kHz)
Фреквенциски распон на микрофонот
Осетливост на микрофонот [дБ]
Останати карактеристики
Кабел [м] 1,2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: