Слушалки MSI FEVER 2 во боја по избор

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI FEVER_2 Grey-Pink

Наградни поени: 25

Достапност: 20

Цена: 499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
250 ден.
6 Рати
83 ден.
12 Рати
42 ден.
18 Рати
28 ден.
24 Рати
21 ден.
Без данок: 499ден
Цена во наградни поени: 499

Достапни опции

* Боја:

Основни карактеристики
Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz
Осетливост [dB] 105 dB
Фрекфенциски распон на микрофонот 20Hz-20kHz
Осетливост на микрофонот [dB] -55 dB
Останати карактеристики
Кабел [m] 1,5

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: