Дрвена сложувалка - Полжав

Код на продуктот: Полжав

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 229ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
115 ден.
6 Рати
38 ден.
12 Рати
19 ден.
18 Рати
13 ден.
24 Рати
10 ден.
Без данок: 229ден
Цена во наградни поени: 229

Дрвена сложувлка од 4 дела. Живи бои, заоблени рабови за мали деца, совршени за мали рачиња. Одлично за учење бои и форми, помагаат да развијат моторни вештини. Мотив: полжав. Димензии: 14,5 см 14.5 см 1.8 cм. Возраст 1.5+ Безбедноста и квалитетот се секогаш приоритетите на брендот на дрвени играчки - Viga. Сите играчки се направени од квалитетно дрво и под строга контрола во текот на производството. Боите кои се користат не се токсични. Играчките се компатибилни со стандардот на ЕУ EN71. Повеќето Viga играчки се направени од каучуково дрво кое се смета за најеколошко.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: