Склоплив тротинет

Код на продуктот: Тротинет

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 1.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
645 ден.
6 Рати
215 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.290ден
Цена во наградни поени: 1290
Ознаки: тротинет, trotinet

Склоплив тротинет изработен од челик, склопливи гумирани рачки и тркала од полиуретан. Возраст: 3+ . Бесплатна испорака.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: