Скејтборд Skilanders

Код на продуктот: Skilanders

Наградни поени: 35

Достапност: 10

Цена: 1.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
745 ден.
6 Рати
248 ден.
12 Рати
124 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.490ден
Цена во наградни поени: 1490

Скејтборд Skilanders. Димензии 53см х 15 cm. Максимално оптоварување 20 кг. ПВЦ тркала димензии 55мм х 47мм. За деца на возраст од 3 или повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: