Sale

Шуко со 2 USB приклучоци

Код на продуктот: shuko USB 2

Наградни поени: 15

Достапност: На залиха

Цена: 990ден 599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
300 ден.
6 Рати
100 ден.
12 Рати
50 ден.
18 Рати
33 ден.
24 Рати
25 ден.
Без данок: 599ден
Цена во наградни поени: 599

Карактеристики на производот:
Шуко со 2 USB приклучоци (2100 mAh)
Гаранција 1 година
Бесплатна достава секаде во Македонија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: