Шприц за декорирање со 8 додатоци

Код на продуктот: Шприц за шлаг со 8 додатоци

Наградни поени: 15

Достапност: На залиха

Цена: 149ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
75 ден.
6 Рати
25 ден.
12 Рати
12 ден.
18 Рати
8 ден.
24 Рати
6 ден.
Без данок: 149ден
Цена во наградни поени: 149

  • Материјал: пластика
  • 8 додатоци
  • Испораката е бесплатна за цела Македонија�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: