Шприц за декорирање со 12 додатоци

Код на продуктот: Шприц за шлаг со додатоци

Достапност: На залиха

Цена: 230ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
115 ден.
6 Рати
38 ден.
12 Рати
19 ден.
18 Рати
13 ден.
24 Рати
10 ден.
Без данок: 230ден

Карактеристики на производот:

  • Материјал: пластика, метал
  • Димезии на шприц (конусен) 19cm долг, 14cm отвор за полнење
  • 12 додатоци
  • Бесплатна испорака низ цела Македонија

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: