Електричен шпорет VOX CHT 6005 INOX

Производител: VOX

Код на продуктот: CHT 6005 INOX

Достапност: 10

Цена: 17.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.995 ден.
6 Рати
2.998 ден.
12 Рати
1.499 ден.
18 Рати
999 ден.
24 Рати
750 ден.
Без данок: 17.990ден

Енергетска класа А
Тип на рерна конвекциска
Капацитет на рерна 61 l
Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm)
Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cm
Мулти функционална рерна 6 функции
Eco clean email
Длабок плех
Повеќе нивоа за спремање на храната
Прохромска жичана полица
Светло во рерната
Електричен кабел
Фиока
Боја inox
Гаранција 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: