Електричен шпорет GORENJE EC 6111 WG

Производител: GORENJE

Код на продуктот: GORENJE EC 6111 WG

Достапност: 10

Цена: 20.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.450 ден.
6 Рати
3.483 ден.
12 Рати
1.742 ден.
18 Рати
1.161 ден.
24 Рати
871 ден.
Без данок: 20.900ден

Енергетска класа: А
Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал
Боја: Бела
Боја на рачката: BK070
Врата: Стакло
Класична шарка на вратата
Употреблив волумен на рерната: 65 l
Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
Облик на копчињата: Ергономски копчиња
Стаклокерамичка плоча
Конвенционална рерна - 65 l
Чистење со AquaClean функција
Осветлување
1 длабока емајлирана тава за печење
Решетка на рерната
Водилки за тави: Водилки на извлекување
Чистење со AquaClean функција
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Сигнализација на преостаната топлина
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Потрошувачка на електрична енергија: 0,87 kWh (конвенционална)
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 67,6 × 96 × 71,9 cm
Нето тежина на апаратот: 39,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 44,5 kg
Приклучна моќ: 8.400 W

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: