Разладувач на воздух Vivax AC-6081

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax AC-6081

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 4.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.495 ден.
6 Рати
832 ден.
12 Рати
416 ден.
18 Рати
277 ден.
24 Рати
208 ден.
Без данок: 4.990ден
Цена во наградни поени: 4990
Основни карактеристики
Дијаметар [цм] 0
Снага (В) 60
Останати карактеристики
Останато капацитет на резеервоарот за вода 8 l, 3 брзини на работа, 3 во 1 уред - ладење, прочистување на воздухот и влажнење на воздухот
Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: