Блендер ADLER 4604

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 4604

Наградни поени: 30

Достапност: 39

Цена: 1.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
645 ден.
6 Рати
215 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.290ден
Цена во наградни поени: 1290

Моќност: 200W;

Сечила од нерѓосувачки челик;

Рачка од нерѓосувачки челик;

2 контролни брзини;

Практичен прекинувач;

Отстранлива рачка

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: