Hydro Force пушка на вода

Код на продуктот: Hydro Force

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799

Hydro Force - Дојде нова генерација пушки на вода! Технологијата Hydro Force ви овозможува да го наполните резервоарот пред да го користите и да ја монтирате пумпата Hidro Force на пушката со леснотија. Нашиот специјален патент овозможува максимален довод на вода. Опсегот на прскање од 9 - 10,5 метри ја прави оваа пушка уникатна на пазарот. Капацитет: 300 ml. Возраст: 6+.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: