Црн продолжен кабел- разводник со пренапонска заштита CC MSI STREAM 4 1.5M

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: CC MSI STREAM 4 1.5M

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
345 ден.
6 Рати
115 ден.
12 Рати
58 ден.
18 Рати
38 ден.
24 Рати
29 ден.
Без данок: 690ден
Цена во наградни поени: 690
Основни карактеристики
Број на утикачи 4
Тип на утикачи Schuko CEE 7/7P
Дополнителна заштита Пренапонска заштита, детска заштита
Влезен напон [В]
Влезна фреквенција [Хз]
Должина на кабел [м] 1,5
Останати карактеристики
Максимална струја по фази [А] 0
Ниво на ел. Удар [Ј] 0
еП KCул класификација 0
ЕМИ/РФИ одбивање на звук [дБ] 0
Максимална струја - Normal [кАмпс] 0
Максимална струја - Common [кАмпс] 0
Пропустливост на напон [В]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: