Прочистувач на воздух Winix T1 - 65m2

Производител: Winix

Код на продуктот: Winix T1

Достапност: 3

Цена: 67.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
33.500 ден.
6 Рати
11.167 ден.
12 Рати
5.583 ден.
18 Рати
3.722 ден.
24 Рати
2.792 ден.
Без данок: 67.000ден

Спецификација

Тежина 26kg
Димензии 43 X 43 x 101 cm
Површина (потврдена од�AHAM) 65м2
Максимална површина 143м2
Антибактериски третмант CleanCel
CADR�индекс (прав/полен/чад) >450 / >400 / >450 ( >765 m3/h)
Гаранција 2 години
Брзини на вентилатор 5 (ноќна, спора, средна, брза, турбо)
Проток на воздух 258/396/534/834 m3/h
Ниво на бучава 34.2/42.0/48.1/55.5 db
Тип на мотор BLDC (без четкици, потивок, долг век на живот)
VOC сензор Има (volatile organic compounds, сензор за мириси и хемикалии)
Сензор за честички Има
Моќност 20 – 200W
Режим на работа рачен, автоматски – денски/ноќен.
Промена на филтри 1 година
Боја Бела.
Напојување 220V
Сертификати AHAM,�ECARF,�CE,�California ARB
Упатство за употреба EN
Произведено во Кореја

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: