Прочистувач на воздух Winix TOWER QS со вграден JBL Bluetooth звучник (30-60 M2)

Производител: Winix

Код на продуктот: Winix TOWER QS

Достапност: 3

Цена: 20.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.000 ден.
6 Рати
3.333 ден.
12 Рати
1.667 ден.
18 Рати
1.111 ден.
24 Рати
833 ден.
Без данок: 20.000ден

TOWER QS прочистувачот на воздух е прочистувач кој доаѓа со вграден 16 watt-ен JBL Bluetooth звучник!Користи 4 фази на прочистување на воздухот односно 4 фази на филтрација и успешно се бори против прашина, алергии, полен, час, спори од мувла, PM 2.5 честички, влакна од миленици и секакви останати штетни супстанции во воздухот.Air Quality Smart сензорите постојано го мониторираат квалитетот на воздухот, моќниот вентилатор автоматски се прилагодува кон средината во која е сместен прочистувачот, а Tower QS ве известува кога треба да го промените филтерот.

Tower QS има освоено неколку награди за најдобар дизајн и е еден од најпрепорачуваните прочистувачи на воздух во оваа индустрија.

Четирите фази на прочистување вклучуваат ефективно и брзо неутрализирање на вируси, бактерии, мириси и гасови, отстранување на штетните супстанции во воздухот дома и испуштање на чист воздух.

Напомена: Овој најнов модел ќе го имаме на залиха од 27.11.2017

Модел TOWER QS
Максимална големина на соба до 90m2 (се препорачува до 60м2)
Боја Бела / Црна
Фази на филтрација/ прочистување 4 фази
Сензор за квалитет на воздухот Сензор за честички и прашина, светлечки сензор
Далечински управувач Не
Бука 33.7 dB
Гаранција 2 години
Волтажа / Фрекфенција 220-240V / 50hz
Димензии (WxDxH) 31 x 31 x 74.8 cm
JBL Speaker system 2.0ch, 5W*2-1.5”
Тип на звучник Bluetooth® 4.1
Net volume 350cc

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: