Филтер за воздух за Winix HR1000

Производител: Winix

Код на продуктот: FILTRE Winix HR1000

Достапност: 5

Цена: 4.500ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.250 ден.
6 Рати
750 ден.
12 Рати
375 ден.
18 Рати
250 ден.
24 Рати
188 ден.
Без данок: 4.500ден

Вистински HEPA филтер кој е обложен со анти бактериски третман. Филтрира 99,97% од ПМ честичките поголеми од 0,3 микрони вклучувајќи полен, прав, првут од домашни миленици, чад од цигари и др. Филтерот обложен со активен јаглен (The Coated Deodorization – CD Carbon Filter) служи да ги редуцира мирисите и хемикалиите.

Сетот на филтри се менува на 1 година.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: