Ласерски принтер XEROX Phaser 3020BI

Производител: Xerox

Код на продуктот: 3020BI

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 3.180ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.590 ден.
6 Рати
530 ден.
12 Рати
265 ден.
18 Рати
177 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.180ден
Цена во наградни поени: 3180

Основни карактеристики

Брзина на испис А4 [стр/мин] 20

Време на испис на првата страна [с] 8,5

Резолуција на испис [дпи] 1200x1200

Меморија [МB] 128

Процесор 600 MHz

Емулација GDI

Фиока за влез [листови] 150+1

Кратенка за излез [листови] 100

Поддржани формати за испис A4 Envelope

Месечен циклус [стр.] 15000

ОS компатибилност Linux Mac OS 10.3 Windows 8 Windows Server 2003 Windows Vista Windows XP Тонер 106R02773, 106R03048

Интерфејс USB, Wireless

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: