Принтер Samsung MFP SM SL-M2070

Производител: Samsung

Код на продуктот: SL-M2070

Наградни поени: 100

Достапност: 10

Цена: 5.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.995 ден.
6 Рати
998 ден.
12 Рати
499 ден.
18 Рати
333 ден.
24 Рати
250 ден.
Без данок: 5.990ден
Цена во наградни поени: 5990

СЛ-М2070, 20 стр/мин, 1200kc1200 дпи, 128 МБ, СПЛ, 150 листови, УСБ, Месечни циклус 10.000 стр., Тип на скенер флатбед, Тонер МЛТ-Д111С СС293Д

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: