Sale

Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат

Код на продуктот: Polaroid SNAP

Наградни поени: 150

Достапност: На залиха

Цена: 10.200ден 8.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.245 ден.
6 Рати
1.415 ден.
12 Рати
708 ден.
18 Рати
472 ден.
24 Рати
354 ден.
Без данок: 8.490ден
Цена во наградни поени: 8490

Достапни опции

* Боја:

Карактеристики на камерата:
- 10MP фотографии
- Интегриран Zink® инстант принтер кој произведува 2✕3“ Full Color фотографии
- Печати авторматски
- Поддржува MicroSD™ картички до 32GB
- Литиумска батерија
- 6 опции за фотографирање
- Тајмер

Пакетот вклучува:
- Polaroid SNAP камера
- Дршка за камерата
- Micro USB полнач
- Упатство

Достапно во црна, сина, црвена и бела боја. За фото хартија кликнете на овој линк.�Гаранција на производот 12 месеци!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: