Подлога за маус MSI MP-02- Црна

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI MP-02

Наградни поени: 3

Достапност: 10

Цена: 89ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
45 ден.
6 Рати
15 ден.
12 Рати
7 ден.
18 Рати
5 ден.
24 Рати
4 ден.
Без данок: 89ден
Цена во наградни поени: 89
Основни карактеристики
Опис Боја Црна;Горна странa:платнена; Долна страна: anti-slip; Димензии: 18x22cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: