Патче “Следи ме“

Код на продуктот: Патче “Следи ме“

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799

Слатка патка која ќе си игра со тебе цел ден. Димензии 15,5х11,4х17,8. За работа се потребни 2 АА батерии, кои доаѓаат со пакувањето. Возраст: 12м+

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: