Sale

Панелна греалка Vivax PH-2001

Производител: Vivax

Код на продуктот: PH-2001

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.500ден 2.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.400 ден.
6 Рати
467 ден.
12 Рати
233 ден.
18 Рати
156 ден.
24 Рати
117 ден.
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 2799

Панелна греалка Vivax PH-2001
моќност 2000W, 2 степени на моќност, променлив термостат, заштита од прегревање, индикатор на работа, самостоечка со опција за поставување на ѕид, водоотпорна IP24 заштита, алуминиумски греачи елемент.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: