NOA T12se

Код на продуктот: NOA T12

Достапност: 1

Цена: 1.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
795 ден.
6 Рати
265 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
88 ден.
24 Рати
66 ден.
Без данок: 1.590ден
Модел NOA T12
Димензии 114*55*13 mm
Боја Црна
Екран 1,77”
RAM 32 MB
Меморија 24 MB
Батерија 550 mAh
Радио  FM 
USB Micro 2,0
  2G

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: