NOA N1

Код на продуктот: NOA N1

Достапност: 10

Цена: 8.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.150 ден.
6 Рати
1.383 ден.
12 Рати
692 ден.
18 Рати
461 ден.
24 Рати
346 ден.
Без данок: 8.300ден
Модел NOA N1
Димензии 70x147x 9,1mm
Екран 5.5", HD+ 18:9, 720*1440px
Процесор MT6739 1.5GHz Quad Core
Софтвер Android 8.1
Меморија 2GB/16GB (up to 128GB)
Батерија 3.000mAh
Kамера 5MP / dual cameras 13MP+2MP
Bluetooth 4
USB Type-C
G/P/L-sensor, Gyrometer, Lightsensor
4G LTE
Dual SIM (2x nanoSIM) / dual Standby
GPS (1.57542GHz) + AGPS Navigator
802.11 b/g/n, support Hot spot
DTS sound

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: