NOA Fresh 4G

Код на продуктот: NOA Fresh

Достапност: 10

Цена: 6.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.495 ден.
6 Рати
1.165 ден.
12 Рати
583 ден.
18 Рати
388 ден.
24 Рати
291 ден.
Без данок: 6.990ден
Модел NOA Fresh 4G
Димензии 75.6*155*7.9mm, 168g
Екран 5.5" HD+ IPS 720*1440px 18:9
Процесор MTK 6739 Quad-core 1.3GHz
Софтвер Android 8.1
Меморија 2GB / 16GB (Micro SD card up to 32GB)
Батерија 3.000 mAh
Kамера 5MP front / dual 13MP+2MP back
Bluetooth 4,2
USB Micro 5 pin
G-sensor, L-sensor
4G LTE
GPS (1.57542GHz) + AGPS Navigator
802.11 b/g, support Hot spot

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: