Напојување MSI PLATINUM PRO 80+ 500W

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: PLATINUM PRO 80+ 500W

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.200 ден.
6 Рати
400 ден.
12 Рати
200 ден.
18 Рати
133 ден.
24 Рати
100 ден.
Без данок: 2.399ден
Цена во наградни поени: 2399
Основни карактеристики
Снага [В] 500
ПФЦ aktivni PFC
Останати карактеристики
Ладеве 12 cm ventilator
Конектори
24-пински конектор 1
20-пински конектор n/a
АТKC12В 1
САТА 4
Флопи 1
ПЦИе 1
Молеkc 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: