Напојување MSI PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: PLATINUM 600 v7 ATX 2.31

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
900 ден.
6 Рати
300 ден.
12 Рати
150 ден.
18 Рати
100 ден.
24 Рати
75 ден.
Без данок: 1.799ден
Цена во наградни поени: 1799
Основни карактеристики
Снага [В] 600
ПФЦ pasivni PFC
Останати карактеристики
Ладеве ventilator 12 cm
Конектори
24-пински конектор 1
20-пински конектор 1
АТKC12В 1
САТА 4
Флопи 1
ПЦИе 1
Молеkc 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: