Напојување MSI MS-500

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI MS-500

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
395 ден.
6 Рати
132 ден.
12 Рати
66 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 790ден
Цена во наградни поени: 1100
NON CE i ROHS compliance
12CM black fan
550MM cable length, connectors:
24PIN *1 + P4* 1 + “MOLEX+SATA” * 2 + FDD*1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: