Напојување MSI PLATINUM 500 v5 ATX 2.31

Производител: MSI

Код на продуктот: 500 v5 ATX 2.31

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
795 ден.
6 Рати
265 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
88 ден.
24 Рати
66 ден.
Без данок: 1.590ден
Цена во наградни поени: 1790
Основни карактеристики
Моќ [В] 500
ПФЦ пасивен PFC
Останати карактеристики
Ладење 12 cm
Конектори
24-пински конектор 1
20-пински конектор 1
АТKC12В 1
САТА 4
Флопи 1
ПЦИе 1
Молекс 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: