Глувче MSI ADVENTURE бежично

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MSI ADVENTURE

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
495 ден.
6 Рати
165 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
55 ден.
24 Рати
41 ден.
Без данок: 990ден
Цена во наградни поени: 549

Основни карактеристики

Глувче безжично RF (2,4 GHz)

Интерфејс USB

Сензор оптичко

Резолуција [дпи/цпи] 800

Останати карактеристики

Тастер 3 + scroll

Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: