Монитор FUJITSU Display E24-8 TS Pro

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: E24-8 TS Pro

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 9.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.950 ден.
6 Рати
1.650 ден.
12 Рати
825 ден.
18 Рати
550 ден.
24 Рати
413 ден.
Без данок: 9.900ден
Цена во наградни поени: 9900

FUJITSU дисплејот E24-8 TS Pro ги комбинира робусните бизнис перформанси со заштеди на трошоците. Тој има интегрирани звучници, In-Plane Switching (IPS) технологија со Full HD за врвно аудио визуелно искуство кое го бараат бизнис професионалци. E24-8 TS Pro доаѓа со DisplayPort, DVI (HDCP), VGA интерфејси и е екстремно енергетски ефикасен монитор за барајќи бизнис средини.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Технички спецификации

Diagonal Size 60.5 cm (23.8-inch)
Aspect ratio 16:9
Horizontal 30 - 82 kHz
Vertical 56 - 76 Hz
Resolution 1,920 x 1,080 pixel
Brightness - typical 250 cd/m2
Contrast - typical 1,000:1
Contrast - advanced 20,000,000:1
Viewing angle (h/v) - typical 178°/178°
Color performance 16.7 million colors (Hi-FRC)
Response time gray to gray typical 5 ms (in video mode)
Stand removable
Tilt angle -5° / +22° 
Video Input 1 x DisplayPort
1 x DVI-D (HDCP)
1 x D-SUB
Audio sound output 2 x 2 W
Weight (unpacked) 3.6 kg
7.28 lbs
Dimension with stand (W x D x H) 553 x 209 x 372 mm
21.77 x 2.5 x 13.00 inch
Compliance ENERGY STAR® 7.0, TCO Certified Displays 7.0, EPEAT® Gold (dedicated regions), Zero bright and dark pixel faults, Subpixel faults according to ISO9241-307 (Pixel fault class I), TÜV Low Blue Light Certified, TÜV Flicker Free Certified
Energy Efficiency Class: A+, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, EN 60950, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration
Miscellaneous VESA DDC/ CI, Flat Display Mounting Interface VESA MIS-D 100 C, Kensington lock prepared
Warranty type Collect & Return Service (depending on country specific requirements)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: