Монитор FUJITSU Display E20T-7 LED

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: E20T-7 LED

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 8.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.450 ден.
6 Рати
1.483 ден.
12 Рати
742 ден.
18 Рати
494 ден.
24 Рати
371 ден.
Без данок: 8.900ден
Цена во наградни поени: 8900

FUJITSU E20T-7 LED доаѓа во формат 16: 9 со трендовски стил. Нема компромис во квалитетот на сликата и енергетската ефикасност. Тоа е најдобриот избор за да добиете висока густина на пиксел со ограничен простор за биро. Лесно е за употреба и откако ќе се инсталира, никогаш нема да мора повторно да го прилагодите - докажан квалитет на Fujitsu.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Технички спецификации

Diagonal Size 49.5 cm (19.5-inch)
Aspect ratio 16:9
Horizontal 30 kHz to 83 kHz
Vertical 55 - 76 Hz
Resolution 1,600 x 900 pixel
Brightness - typical 250 cd/m²
Contrast - typical 1,000:1
Contrast - advanced 20,000,000:1
Viewing angle (h/v) - typical 176°/170° 
Color performance 16.7 million colors (Hi-FRC)
Stand removable
Tilt angle -3.5° / +21.5°
Video Input 1 x DVI-D (HDCP)
1 x D-SUB
Audio sound output 2 x 2.0 W
Weight (unpacked) 2.7 kg
4.85 lbs
Dimension with stand (W x D x H) 469.7 x 202.94 x 360.5 mm
18.37 x 2.35 x 10.93 inch
Compliance ENERGY STAR® 6.0, TCO Certified Displays 6.0, EPEAT® Silver (dedicated regions), Zero bright and dark pixel faults, Subpixel faults according to ISO9241-307 (Pixel fault class I)
Energy Efficiency Class: A+, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, EN 60950, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration
Miscellaneous VESA DDC/ CI, Flat Display Mounting Interface VESA MIS-D 100 C, Kensington lock
Warranty type Collect & Return Service (depending on country specific requirements)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: