Монитор FUJITSU Display B24-8 TE Pro

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: B24-8 TE Pro

Наградни поени: 200

Достапност: 10

Цена: 11.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.950 ден.
6 Рати
1.983 ден.
12 Рати
992 ден.
18 Рати
661 ден.
24 Рати
496 ден.
Без данок: 11.900ден
Цена во наградни поени: 11900

FUJITSU Display B24-8 TE Pro е направен за интензивна канцелариска работа. Со визуелна и механичка ергономија овој мермерно-сив дисплеј овозможува работа без замор со часови пред екранот. Големиот екран од 60,5 cm (23,8 инчи) ви овозможува секогаш да ги следите сите отворени апликации. Овој висококвалитетен екран функционира непрекинато околу часовникот. Лесното поврзување, управливоста и употребливоста ви помагаат да ја зголемите вашата продуктивност.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Технички спецификации

Diagonal Size 60.5 cm (23.8-inch)
Aspect ratio 16:9
Horizontal 30 - 82 kHz
Vertical 56 - 76 Hz
Resolution 1,920 x 1,080 pixel
Brightness - typical 250 cd/m2
Contrast - typical 1,000:1
Contrast - advanced 20,000,000:1
Viewing angle (h/v) - typical 178°/178° CR10:1
Color performance 16.7 million colors (Hi-FRC)
Response time gray to gray typical 5 ms (in video mode)
Stand 5-in-1 Stand
Height adjust range 150 mm
Tilt angle -5° / +35° 
Swivel angle 340°
Rotation to portrait 90°
Video Input 1 x DisplayPort
1 x DVI-D (HDCP)
1 x D-SUB
Audio sound output 2 x 2 W
USB downstream 2x USB 2.0
Weight (unpacked) 5.6 kg
7.74 lbs
Dimension with stand (W x D x H) 553 x 229.4 x 347 mm
21.77 x 2.5 x 13.00 inch
Compliance TCO Certified Displays 7.0, ENERGY STAR® 7.0, TÜV Low Blue Light Certified, TÜV Flicker Free Certified, EPEAT® Gold (dedicated regions), Zero bright and dark pixel faults, Subpixel faults according to ISO9241-307 (Pixel fault class I)
Energy Efficiency Class: A+, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, EN 60950, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration
Miscellaneous VESA DDC/ CI, Flat Display Mounting Interface VESA MIS-D 100 C, Kensington lock prepared
Warranty type Collect & Return Service (depending on country specific requirements)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: