Vivax Cool ACP-12PT35AEF - 3.5 kW AEF серија | Мобилна клима

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-12PD35AEF

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 16.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.495 ден.
6 Рати
2.832 ден.
12 Рати
1.416 ден.
18 Рати
944 ден.
24 Рати
708 ден.
Без данок: 16.990ден
Цена во наградни поени: 16990
Основни карактеристики  
Функционалности: Memory функција, Anti cool Air дизајн, тајмер, Sleep mode, LED display, самодијагностика, самоиспарувачки систем
Ладење 3500 W
Грееење -
Еколошки плин: R410A
Енергетска класа на ладење: A
EER коефициент 2,6
COP коефициент 2,6
Влезна моќност на ладење 1600 W
Проток на воздух <386 m3/h
Бучавост (звучен притисок): <53,7 dB(A)
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1.2
Јачина на звук при стандардни услови: <65 dB
Димензии и тежина: 466 x 397 x 765 mm и нето тежина 32,5 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: