Sale

Маслен радијатор Vivax OH-133004F

Производител: Vivax

Код на продуктот: OH-133004F

Наградни поени: 60

Достапност: На залиха

Цена: 4.990ден 3.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.995 ден.
6 Рати
665 ден.
12 Рати
333 ден.
18 Рати
222 ден.
24 Рати
166 ден.
Без данок: 3.990ден
Цена во наградни поени: 3990

Радијатор на масло OH-133004F
13 ребра, моќност 2500+400W, со вентилатор, 3 степени на моќност, променлив термостат, заштита од прегревање.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: