Маслен радијатор Vivax OH-133004F

Производител: VIVAX

Код на продуктот: OH-133004F

Наградни поени: 60

Достапност: 10

Цена: 3.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.850 ден.
6 Рати
617 ден.
12 Рати
308 ден.
18 Рати
206 ден.
24 Рати
154 ден.
Без данок: 3.699ден
Цена во наградни поени: 3990
Модел OH-133004F
Тип маслен радијатор
Моќност [W] 2500 + 400W
Број на ребра 13
Друго 3 степени на моќност, вентилатор, променлив термостат, заштита од прегревање

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: