Радијатор на масло OH-112500B

Производител: Vivax

Код на продуктот: OH-112500B

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 3.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.550 ден.
6 Рати
517 ден.
12 Рати
258 ден.
18 Рати
172 ден.
24 Рати
129 ден.
Без данок: 3.099ден
Цена во наградни поени: 3490

Радијатор на масло OH-112500B
11 ребра, моќност 2500W,  3 степени на моќност, променлив термостат, заштита од прегревање

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: