Лаптоп ACER A515-51G-52ZX NX.GWHEX.005

Производител: ACER

Код на продуктот: NX.GWHEX.005

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 33.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
16.950 ден.
6 Рати
5.650 ден.
12 Рати
2.825 ден.
18 Рати
1.883 ден.
24 Рати
1.413 ден.
Без данок: 33.900ден
Цена во наградни поени: 33900

Дисплеј:15.6"(39.62cm)HD
Резолуција:1920 x 1080pix
Intel Core i5-8250U 1.6 GHz
Интерна меморија:8GB DDR4
Nvidia GeForce® MX130 2 GB GDDR5
1 TB HDD
Card Reader
Bluetooth
Web camera

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: