Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK U747 vPro ABN:K457-V100-874

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: ABN:K457-V100-874

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 57.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
28.950 ден.
6 Рати
9.650 ден.
12 Рати
4.825 ден.
18 Рати
3.217 ден.
24 Рати
2.413 ден.
Без данок: 57.900ден
Цена во наградни поени: 57900

35.6 cm (14.0') FHD antiglare
Intel Core i5-7200U up to 3.1GHz 3MB
8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000
SSD M.2 SATA III 256GB
Intel Dual Band Wireless-AC8265NV + BT
1,49 kg & premium connectivity 
TPM v2.0 Module
Battery 4cell 50Wh up to 10 h
No Operating System

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: