Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK U757 vPro ABN:K458-V200-280

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: ABN:K458-V200-280

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 61.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
30.950 ден.
6 Рати
10.317 ден.
12 Рати
5.158 ден.
18 Рати
3.439 ден.
24 Рати
2.579 ден.
Без данок: 61.900ден
Цена во наградни поени: 61900

39.6 cm (15.6') FHD antiglare
Intel Core i5-7300U vPro upto 3.5GHz 3MB
8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000
SSD M.2 SATA III 256GB
SSD M.2 HOLDER
Intel Dual Band Wireless-AC8265 + BT
1,49 kg & premium connectivity
SmartCard Slot
TPM v2.0 Module
Battery 4cell 50Wh up to 10 h
No Operating System

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: