Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK E557 vPro ABN:K452-V100-433

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: ABN:K452-V100-433

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 45.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
22.745 ден.
6 Рати
7.582 ден.
12 Рати
3.791 ден.
18 Рати
2.527 ден.
24 Рати
1.895 ден.
Без данок: 45.490ден
Цена во наградни поени: 45490

Serial Port
39.6 cm (15.6') FHD antiglare
Intel Core i5-7200U up to 3.1GHz 3MB
8 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000
DVD Super Multi (reader/writer)
SSD SATA III 256GB
Intel Dual Band Wireless-AC8265NV + BT
2x digital array mics & HD cam
Fingerprint Sensor
TPM v2.0 Module
1st battery 6cell, 49Wh up to 6h
No Operating System

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: