Лаптоп Fujitsu LIFEBOOK E557 vPro ABN:K452-V100-376

Производител: FUJITSU

Код на продуктот: ABN:K452-V100-376

Наградни поени: 500

Достапност: 10

Цена: 36.290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
18.145 ден.
6 Рати
6.048 ден.
12 Рати
3.024 ден.
18 Рати
2.016 ден.
24 Рати
1.512 ден.
Без данок: 36.290ден
Цена во наградни поени: 36290

39.6 cm (15.6') HD antiglare
Intel Core i3-7100U 2.4GHz 3MB
4 GB DDR4 2133 MHz PC4-17000
DVD Super Multi (reader/writer)
HDD SATA 1TB 5.4k
Intel Dual Band Wireless-AC8265NV + BT
2x digital array mics & HD cam
TPM v2.0 Module
1st battery 6cell, 49Wh up to 6h
No Operating System


Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: